Artur Bogusławski & Friends w Jazz Club Ściema

W niedzielę 27 października 2019r. o 19:00, w niezwykle urokliwym klubie jazzowym Ściema, odbędzie się wyjątkowy koncert. Pomysł aby zagrać w jakimś fajnym składzie zrodził się gdy okazało się, że Sebastian Kuchczyński zawita na dwa dni do Warszawy i ma do zagospodarowania czas w niedzielę wieczorem. Jurek Kaczmarek natychmiast podchwycił pomysł i zaoferował scenę i backline w Ściemie. Muzycy zaproszeni do współpracy też podeszli do pomysłu z entuzjazmem. Zagrają koncert, złożony z autorskich kompozycji.

Artur Bogusławski – piano
Sebastian Kuchczyński – perkusja
Nathan Williams – trąbka
Michał Jaros – kontrabas

Nathan Williams – Amerykański kompozytor i trębacz pochodzący z Denver, uczestniczył w wielu festiwalach jazzowych zarówno w USA jak i na Starym Kontynencie. Jest multiinstrumentalistą, pedagogiem i indywidualnością wśród trębaczy jazzowych. Wyróżnia go ciepłe brzemienie trąbki w niskich rejestrach oraz niesamowite wyczucie atmosfery i klimatu innych instrumentów.

Sebastian Kuchczyński – Wszechstronny perkusista i kompozytor z doświadczeniem nieustannie zdobywanym na całym śweicie i otwartym umysłem. Po studiach w Berklee College of Music może powiedzieć, że John Patitucci to jego kolega od analizowania i konsultowania rozwiązań rytmicznych. Niebawem zostanie wydany jego debiutancki autorski album.

Michał Jaros – Kontrabasista, kompozytor, który nie musi grać wiele dźwięków, żeby zainspirować innych muzyków i dotknąć słuchaczy…. Od lat należy do grona najbardziej interesujących jazzowych postaci wśród muzyków jazzowych w Polsce. Tego roku jego debiutancka płyta Floating Bridges zyskała bardzo pochlebne recenzje.

Artur Bogusławski – Pianista, kompozytor, aranżer, autor albumu United States of Beta – „Poles Jazz the World“, uznanego za jeden z dziesięciu najbardziej interesujących albumów na scenie Jazzowej w Polsce w 2013r. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem ze swoim trio, który zamierza wydać na wiosnę 2020r.

Ilość miejsc ograniczona.
Wstęp od godz.18:00
Bilety 30.-zł zakup przed koncertem.
W cenie biletu napój w barze gratis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email