Koncert Tubis Trio w ramach cyklu „Jazz-Jatki Kameralnie” w Ostrowii Mazowieckiej

Pełna sala, świetna muzyka i publiczność, która chłonęła każdy dźwięk – tak wyglądał piątkowy (29 maja) koncert Tubis Trio, w Galerii Sztuki Jatki w ramach cyklu „Jazz Jatki Kameralnie”. Kameralna przestrzeń galerii po raz kolejny pokazała, że idealnie pasuje do koncertów opartych na improwizacji i muzyce granej na żywo.

Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, jako patron całego cyklu, wyraża ogromną radość i satysfakcję, widząc jak dużym zainteresowaniem cieszą się te koncerty. Dzięki nim, Ostrów Mazowiecka przestaje być białą plamą na jazzowej mapie Polski.

/ Fotorelacja dzięki MDK Galeria Sztuki Jatki w Ostrowii Maz. /