W warszawskim klubie Bardzo Bardzo odbył się koncert pianistki i kompozytorki Hani Derej poświęcony twórczości Krzysztofa Komedy.

Kolejny koncert z cyklu „Scena Młodych PSJ” zgromadził publiczność zainteresowaną nowym spojrzeniem na klasykę polskiego jazzu. Bohaterką wieczoru była pianistka i kompozytorka Hania Derej, która zaprezentowała program oparty na muzyce Krzysztof Komeda. Artystka wraz z zespołem przedstawiła autorskie aranżacje kompozycji Komedy, ukazując ich ponadczasowy charakter oraz ogromny potencjał interpretacyjny. Program koncertu obejmował zarówno najbardziej rozpoznawalne tematy, jak i rzadziej wykonywane utwory kompozytora. Ciekawym eksperymentem było granie live filmowych kompozycji Komedy – artyści „na żywo” wypełniali muzyką fragmenty prezentowanych filmów. Koncert poprzedziła rozmowa prowadzącego koncert Piotra Majewskiego z Hania Derej.

