Wznawiamy koncerty w Akwarium

20 lipca, we wtorek, o go dz. 19.00 zapraszamy na koncert tria Piotra „Bociana” Cieślikowskiego w składzie:

Piotr Cieślikowski – saksofon
Wojciech Pulcyn – kontrabas
Arek Skolik – perkusja

Szczegóły znajdziecie na naszym fanpage’u.