Wznawiamy koncerty w Akwarium 20 lipca, we wtorek, o go dz. 19.00 zapraszamy na koncert tria Piotra „Bociana” Cieślikowskiego w składzie: Piotr Cieślikowski – saksofonWojciech Pulcyn – kontrabasArek Skolik – perkusja Szczegóły znajdziecie na naszym fanpage’u.