W warszawskim klubie Bardzo-Bardzo, tradycyjne Zaduszki Jazzowe organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Jazzowe zgromadziły muzyków i publiczność na wieczorze wspomnień poświęconym twórczości Stanisław Sojka.
Na scenie pojawili się artyści związani z różnymi nurtami polskiej sceny muzycznej, wśród nich wokalistka Iza Zając, która wspominała wspólne lata szkolne ze Stanisławem Sojką. Swoimi wspomnieniami związanymi ze zmarłym niedawno artystą, dzielili się też Tomasz Tłuczkiewicz i Piotr Majewski.

Koncert miał charakter refleksyjnego spotkania z muzyką artysty, którego twórczość od wielu lat łączy elementy jazzu, muzyki improwizowanej i poezji śpiewanej.
